Navštivte také:
fanda2: (#303068) Tou sou zmrdi to snad neni pravda Zkurvenej Ujčík
Ve Zlíně sou sprostý… Copa děti??? Taky se tam bojej???
Sturma: (#303061)
Hlavně ten vůl tam, ten by byl schopnej vyhrát suverénně Velkou pardubickou
Prostě je ZÁPAS a v rámci toho ZÁPASU se odehraje spousta SOUBOJŮ. Kurva
Sturma: (#303014) Může mi někdo vysvětlit pojem minisouboj? Tenhleten paskvil vzešlej z ČT od kdovíkoho už před X lety sem nikdy nepochopil. Je to prostě souboj. Souboj o puk, souboj mezi dvěma hráči, souboj mezi dvěma lajnama atd. Jakej minisouboj kurva?! Větší píčovinu sem neslyšel a vždycky to bije do očí, popřípadě mi to rve uši.
Chuckie: (#303002) Pěkně je tam ta Arizona na divokej kartě, což?
Tin: (#303000) Až rupnete, tak se zmínim
Ááá, sem to řikal 6:1 v Arizoně
A Anhajm má nakročíno dostat nakládačku v Arizoně
Winnipeg vyhrál, Detroit prohrál. Konec hlášení.
Ze 3:0 na 4:5
Petr_z_Chebu: (#302954) Prej putna tak určitě protos to tady komentoval co?
Nějaký ticho tady…co Petře?
Žid šťoural: (#302929) Jako bych snad byl nějakej sprosťák nebo co???
Žid šťoural: (#302921) Píše nějakej rudej čurák. Si ještě pamatuju, jak na nás ve fučíkárně lili z ochozu pivo, zmrdí
Žid šťoural: (#302921) Já chodim do kotle
čurácí vole banda lemplů
Vládní tým začal ideálně
Honza: (#302889)
kafka: (#302885) Fakt mi to děsně zajímá Radši budu čumět na hokej ze Zlína, i když mam takový tušení, že to bude nekoukatelný a zase na 0:0
Já vlastně můžu koukat přes hokejku, tak to ať si ČT škubne
Tin: (#302882) Jinde taky nepřihlíželi…nebo jo? Asi ne, když vidim ty pětitisícový pokuty a jinde se to děje taky Jenom ta píča se prostě musela trefit…jinak by se to tolik nerozmázlo. Bych jí trefil lahváčem do ksichtu, krávu
No ty krávo…idiotí v ČT. Vyberou si zápas od 17:00, aby ho mohli vysílat v 18:10…tuto mi hlava nebere, to je fakt banda kriplů, to svět neviděl
Tin: (#302879) Podmínka je ale jenom do 30.4.
Mára111: (#302864) Takže je to přesně jenom o tom, kdo se trefí, jinak se může házet vesele dál a tresty sou směšný
Kripl Ujčík
Frankenstein: (#302827) Jako v Detroitu jo?
Chuckie: (#302793) To jo, ale se sevřenejma půlkama
Tak to si kurva děláte prdel 3,6 vteřiny kurva
Nemam žádný sociální sítě
fanda2: (#302618) Njn, Vládní klub, jedno jestli fotbal nebo hokej, tak co čekat
Tin: (#302613) Já si myslim, že se ještě přitvrdí
Tin: (#302611) Já sem nadšen
No to je paráda!!! Doufam, že to takhle bude pokračovat
Žid šťoural: (#302607) Muj problém? Já sem tam každej zápas, ale já chodim na Plzeň, na Spartu seru
Bartošák Klidná síla
Jo? Že je na ně v Plzni dycky narváno
Tady brečíte, že bude málo lidí a že se to nikde nepropaguje…
Tak se koukněte, na ten „rachot“ ve Vítkovicích…včera 5700, dneska to o moc líp nevypadá a to tam maj Spartu. Asi se taky vysrali na PR…
luky.kt: (#302536) Ono se to zase o rok protáhne
B.: (#302516) Jak sem psal, u nás byla ta smůla, že se ta píča trefila. Jinde to lítá často, ale zatim se nikdo pořádně netrefil, to je jedinej rozdíl – trefit/netrefit. Já bych to třeba vůbec nerozlišoval, páč tam prostě nic lítat nemá a je to chyba a je úplně fuk, jestli byl zásah nebo ne.
tyrion: (#302510) Smutný mi na tom příde, že sme jeden z těch zimáků, kde na led lítaly věci fakt ojediněle. Jinde to lítá celkem často, jmenovat nebudu, všichni víme, akorát se prostě zatim nikdo netrefil pořádně, což je stejně jenom otázka času. Pak sem zvědav, jestli se bude všem měřit stejně.
