Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Borec  |  Plzeň   #303070 | odpovědět | 15.3 17:39

fanda2: (#303068) Tou sou zmrdi to snad neni pravda       Zkurvenej Ujčík                  

Borec  |  Plzeň   #303067 | odpovědět | 15.3 17:35

Ve Zlíně sou sprostý…                   Copa děti??? Taky se tam bojej???      

Borec  |  Plzeň   #303064 | odpovědět | 15.3 16:51

Sturma: (#303061)                  

Hlavně ten vůl tam, ten by byl schopnej vyhrát suverénně Velkou pardubickou                

Borec  |  Plzeň   #303043 | odpovědět | 15.3 15:03

Prostě je ZÁPAS a v rámci toho ZÁPASU se odehraje spousta SOUBOJŮ. Kurva            

Borec  |  Plzeň   #303042 | odpovědět | 15.3 15:01

Sturma: (#303014) Může mi někdo vysvětlit pojem minisouboj? Tenhleten paskvil vzešlej z ČT od kdovíkoho už před X lety sem nikdy nepochopil. Je to prostě souboj. Souboj o puk, souboj mezi dvěma hráči, souboj mezi dvěma lajnama atd. Jakej minisouboj kurva?! Větší píčovinu sem neslyšel a vždycky to bije do očí, popřípadě mi to rve uši.      

Borec  |  Plzeň   #303003 | odpovědět | 15.3 07:19

Chuckie: (#303002) Pěkně je tam ta Arizona na divokej kartě, což?      

Borec  |  Plzeň   #303001 | odpovědět | 15.3 07:14

Tin: (#303000) Až rupnete, tak se zmínim            

Borec  |  Plzeň   #302998 | odpovědět | 15.3 06:34

Ááá, sem to řikal       6:1 v Arizoně      

Borec  |  Plzeň   #302997 | odpovědět | 15.3 04:04

A Anhajm má nakročíno dostat nakládačku v Arizoně            

Borec  |  Plzeň   #302996 | odpovědět | 15.3 04:04

Winnipeg vyhrál, Detroit prohrál. Konec hlášení.

Borec  |  Plzeň   #302995 | odpovědět | 15.3 04:03

Ze 3:0 na 4:5                  

Borec  |  Plzeň   #302957 | odpovědět | 14.3 23:50

Petr_z_Chebu: (#302954) Prej putna       tak určitě       protos to tady komentoval co?                  

Borec  |  Plzeň   #302951 | odpovědět | 14.3 23:44

Nějaký ticho tady…co Petře?      

Borec  |  Plzeň   #302943 | odpovědět | 14.3 21:11

Žid šťoural: (#302929) Jako bych snad byl nějakej sprosťák nebo co???            

Borec  |  Plzeň   #302926 | odpovědět | 14.3 20:35

Žid šťoural: (#302921) Píše nějakej rudej čurák. Si ještě pamatuju, jak na nás ve fučíkárně lili z ochozu pivo, zmrdí                  

Borec  |  Plzeň   #302923 | odpovědět | 14.3 20:34

Žid šťoural: (#302921) Já chodim do kotle            

Borec  |  Plzeň   #302916 | odpovědět | 14.3 20:12

čurácí vole       banda lemplů      

Borec  |  Plzeň   #302911 | odpovědět | 14.3 19:26

Vládní tým začal ideálně            

Borec  |  Plzeň   #302891 | odpovědět | 14.3 16:55

Honza: (#302889)                  

Borec  |  Plzeň   #302888 | odpovědět | 14.3 16:52

kafka: (#302885) Fakt mi to děsně zajímá       Radši budu čumět na hokej ze Zlína, i když mam takový tušení, že to bude nekoukatelný a zase na 0:0      

Borec  |  Plzeň   #302887 | odpovědět | 14.3 16:50

Já vlastně můžu koukat přes hokejku, tak to ať si ČT škubne            

Borec  |  Plzeň   #302884 | odpovědět | 14.3 16:49

Tin: (#302882) Jinde taky nepřihlíželi…nebo jo? Asi ne, když vidim ty pětitisícový pokuty a jinde se to děje taky       Jenom ta píča se prostě musela trefit…jinak by se to tolik nerozmázlo. Bych jí trefil lahváčem do ksichtu, krávu      

Borec  |  Plzeň   #302883 | odpovědět | 14.3 16:47

No ty krávo…idiotí v ČT. Vyberou si zápas od 17:00, aby ho mohli vysílat v 18:10…tuto mi hlava nebere, to je fakt banda kriplů, to svět neviděl                  

Borec  |  Plzeň   #302880 | odpovědět | 14.3 16:44

Tin: (#302879) Podmínka je ale jenom do 30.4.

Borec  |  Plzeň   #302878 | odpovědět | 14.3 16:38

Mára111: (#302864) Takže je to přesně jenom o tom, kdo se trefí, jinak se může házet vesele dál a tresty sou směšný                  

Kripl Ujčík                  

Borec  |  Plzeň   #302828 | odpovědět | 14.3 13:00

Frankenstein: (#302827) Jako v Detroitu jo?      

Borec  |  Plzeň   #302794 | odpovědět | 14.3 04:07

Chuckie: (#302793) To jo, ale se sevřenejma půlkama            

Borec  |  Plzeň   #302740 | odpovědět | 13.3 03:50

Tak to si kurva děláte prdel       3,6 vteřiny kurva                        

Borec  |  Plzeň   #302667 | odpovědět | 12.3 21:23

Nemam žádný sociální sítě                  

Borec  |  Plzeň   #302619 | odpovědět | 12.3 17:55

fanda2: (#302618) Njn, Vládní klub, jedno jestli fotbal nebo hokej, tak co čekat                  

Borec  |  Plzeň   #302614 | odpovědět | 12.3 17:37

Tin: (#302613) Já si myslim, že se ještě přitvrdí      

Borec  |  Plzeň   #302612 | odpovědět | 12.3 17:25

Tin: (#302611) Já sem nadšen      

Borec  |  Plzeň   #302610 | odpovědět | 12.3 17:23

No to je paráda!!!                 Doufam, že to takhle bude pokračovat                        

Borec  |  Plzeň   #302608 | odpovědět | 12.3 17:18

Žid šťoural: (#302607) Muj problém?       Já sem tam každej zápas, ale já chodim na Plzeň, na Spartu seru                  

Borec  |  Plzeň   #302605 | odpovědět | 12.3 17:12

Bartošák       Klidná síla                  

Borec  |  Plzeň   #302604 | odpovědět | 12.3 17:10

Jo? Že je na ně v Plzni dycky narváno      

Borec  |  Plzeň   #302602 | odpovědět | 12.3 17:05

Tady brečíte, že bude málo lidí a že se to nikde nepropaguje…

Tak se koukněte, na ten „rachot“ ve Vítkovicích…včera 5700, dneska to o moc líp nevypadá a to tam maj Spartu. Asi se taky vysrali na PR…      

Borec  |  Plzeň   #302556 | odpovědět | 12.3 13:23

luky.kt: (#302536) Ono se to zase o rok protáhne      

Borec  |  Plzeň   #302522 | odpovědět | 12.3 12:22

B.: (#302516) Jak sem psal, u nás byla ta smůla, že se ta píča trefila. Jinde to lítá často, ale zatim se nikdo pořádně netrefil, to je jedinej rozdíl – trefit/netrefit. Já bych to třeba vůbec nerozlišoval, páč tam prostě nic lítat nemá a je to chyba a je úplně fuk, jestli byl zásah nebo ne.

Borec  |  Plzeň   #302515 | odpovědět | 12.3 12:18

tyrion: (#302510) Smutný mi na tom příde, že sme jeden z těch zimáků, kde na led lítaly věci fakt ojediněle. Jinde to lítá celkem často, jmenovat nebudu, všichni víme, akorát se prostě zatim nikdo netrefil pořádně, což je stejně jenom otázka času. Pak sem zvědav, jestli se bude všem měřit stejně.


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace