Navštivte také:
Borec: (#387956) Taky mě to napadlo, že jenom změní datum a maximálně jednu nebo dvě otázky. Tím hůř, že jsem pohořel 14/15. Bič boží!
kafka: (#387945) se nediv nedávno psali, že je to charakter co i přes zranění přišel dokonce slavit do kabiny
Borec: (#387781) https://www.sport.cz/…naku-5214219 Budou to mít ale neskutečně těžký.
Balaštík, Leška, Murín…to se nedá zapomenout.
Zkurvený šefci!!
Měli by bejt rádi, že tu chce někdo hrát.
Nedat smlouvu nejlepšímu střelci, to je manažerskej majstštyk.
Chuckie: (#387554) Blbě to určitě není. Jenom poukazuju čím je ta návštěvnost vylepšená.
Snadno má Dukla vyšší návštěvnost než Pardubice, Karviná a Bolka, když jim tam v sezóně přijde na derby 20 000 sparťanů, sešívek a klokanů.
Onlajn z Julisky.. 35.Zkušený plukovník sleduje kombinaci Slavie, na jejímž konci Zmrzlý trefil přízemním centrem jen soupeře.
Hulkins: (#387484) Nestraš!!!
Ale no tak. To je hokej to nejsou kuželky
Když tak čtu co se děje v Bolce, Třinci a teď i ve Varech, tak je asi dobře,že se play off už několik let nehraje tady. Aspoň neprzníme kultivované hokejové prostředí pro rodiny s dětmi. https://www.sport.cz/…uska-5204708
Přiznejte se, kdo z vás to řídí!?
Ribisel: (#387298) Tak on autor článku Jakub Štěrba je dostatečná záruka kvality. Zejména při čtení jeho onlajnů dostane fanoušek plzeňského sportu docela zabrat. Třeba za chvíli při fotbale.
Chuckie: (#387292) Jojo. Ještě moh Rada na tiskovce říct něco jako indiánské „klobouk dolů před námi“.
A hele, Praha prohrála
Rači jsem to ani nečet, ale ten titulek stojí za to. Strašný https://www.hcplzen.cz/article/18112
Dukla si umí vošéfovat VARa to se musí uznat.
Hulkins: (#387209)
To jsou padavky
Tak jsme to rozebrali a dost bylo hokeje. Odcházím do Šeříkárny kde hraje Visací zámek. Ty určitě vyhrajou.
Borec: (#387106) Tak určitě. A možná v tom mohlo být i víc srdíčka.
Kluci to určitě nazabalí a budou chtít sérii ještě minimálně vrátit do Plzně Se dycky říkalo.
B.: (#387098) Snad Pepik ještě něco vymyslí
Aspoň nezlepšili koeficient pražákům.
V Boleslavi sázka nebo demižon slivovice v šatně ?
oldfanpavel: (#386726) zrovna jsem chtěl napsat že pro fanoušky plzeňského sportu začala černá neděle. Házenkáři už dostávají na prdel. No nic večír bude v Praze spokojenost.
kafka: (#386389) Pravdu máš. Navíc Hlavatý by kvůli červený kartě včera nehrál a nevyrovnaval by tudíž na 2:2. Baník, ale naštěstí i tak vyhrál. Jináč by kvičel taky.
S Duklou to stejně nějak smrdí. Někdy na konci minulého tisíciletí byla prodána do Příbrami. Pak se slehla zem a najednou ji exhumovali v Praze. Je to vůbec TA Dukla?
oldfanpavel: (#386185) No, jen blbni!Aspoň budu vědět kde na to přišli
oldfanpavel: (#386172) Jsem zvědav jak to bude tmelit na podzim, až mu v létě vymění půlku mužstva.
miroslav: (#386163) Ano mě to napovědělo a po první periodě jsem to vypnul. Ale, zvědavost mi nedala a chytnul jsem pak akorát gól Holomóca a trpěl až do konce. Pokud zítra vyhrajou budou zachráněni a můžeme hovořit o neneúspěšné sezóně. Jinak bude baráž ještě dost reálná.
Chuckie: (#386123) Černý kůň playoff!? Jednou Jandač to prokletí musí zlomit.
No máme tady leden. Mužstva ze dna tabulky zázračně sbírají body favoritům co jich mají na rozdávání a čekají na playoff. Je to každej rok stejný. Ještě se ztopoří Vítkovice. A bude to zajímavý kdo si nakonec dá sérii s Valachama. Adeptů je pořád asi 6.
Tyranizujou víc jak 9 miliónů lidí a přitom na ně stačí friťák.
Hlavně že si klucí věří.
miroslav: (#385453) Vypadá to hezky. Nebejt to Sparťan a stát se to v dospělý lize, tak se řeší hra vysokou holí
Hulkins: (#385185) No dyť. Kladno patří na dno. Po slibném úvodu sezóny opět klesají a klesají. Snad to zase dokážou.
miroslav: (#385170) Čeho se ještě dočkáme…!?!?
