Navštivte také:

                                     

Uživatel: Nepřihlášen    Registrovat do fóra (zdarma)    Co získám registrací?

Nick:   Heslo:       

Harry LS  |     #387959 | odpovědět | 18.4 14:09

Borec: (#387956) Taky mě to napadlo, že jenom změní datum a maximálně jednu nebo dvě otázky. Tím hůř, že jsem pohořel 14/15. Bič boží!      

Harry LS  |     #387950 | odpovědět | 17.4 23:25

kafka: (#387945) se nediv nedávno psali, že je to charakter co i přes zranění přišel dokonce slavit do kabiny            

Harry LS  |     #387794 | odpovědět | 11.4 23:04

Borec: (#387781) https://www.sport.cz/…naku-5214219 Budou to mít ale neskutečně těžký.            

Harry LS  |     #387640 | odpovědět | 3.4 22:15

Balaštík, Leška, Murín…to se nedá zapomenout.            

Harry LS  |     #387635 | odpovědět | 3.4 20:27

Zkurvený šefci!!            

Harry LS  |     #387573 | odpovědět | 1.4 12:27

Měli by bejt rádi, že tu chce někdo hrát.      

Harry LS  |     #387572 | odpovědět | 1.4 12:25

Nedat smlouvu nejlepšímu střelci, to je manažerskej majstštyk.      

Harry LS  |     #387559 | odpovědět | 31.3 21:36

Chuckie: (#387554) Blbě to určitě není. Jenom poukazuju čím je ta návštěvnost vylepšená.      

Harry LS  |     #387551 | odpovědět | 31.3 16:27

Snadno má Dukla vyšší návštěvnost než Pardubice, Karviná a Bolka, když jim tam v sezóně přijde na derby 20 000 sparťanů, sešívek a klokanů.      

Harry LS  |     #387492 | odpovědět | 29.3 19:45

Onlajn z Julisky.. 35.Zkušený plukovník sleduje kombinaci Slavie, na jejímž konci Zmrzlý trefil přízemním centrem jen soupeře.

     

Harry LS  |     #387486 | odpovědět | 29.3 12:17

Hulkins: (#387484) Nestraš!!!      

Harry LS  |     #387444 | odpovědět | 25.3 08:20

Ale no tak. To je hokej to nejsou kuželky      

Harry LS  |     #387406 | odpovědět | 23.3 08:53

Když tak čtu co se děje v Bolce, Třinci a teď i ve Varech, tak je asi dobře,že se play off už několik let nehraje tady. Aspoň neprzníme kultivované hokejové prostředí pro rodiny s dětmi.       https://www.sport.cz/…uska-5204708

Harry LS  |     #387363 | odpovědět | 20.3 11:00

Přiznejte se, kdo z vás to řídí!?

https://www.novinky.cz/…ich-40513757      

Harry LS  |     #387299 | odpovědět | 16.3 14:03

Ribisel: (#387298) Tak on autor článku Jakub Štěrba je dostatečná záruka kvality. Zejména při čtení jeho onlajnů dostane fanoušek plzeňského sportu docela zabrat. Třeba za chvíli při fotbale.

Harry LS  |     #387293 | odpovědět | 16.3 08:47

Chuckie: (#387292) Jojo. Ještě moh Rada na tiskovce říct něco jako indiánské „klobouk dolů před námi“.      

Harry LS  |     #387288 | odpovědět | 15.3 21:09

A hele, Praha prohrála      

Harry LS  |     #387283 | odpovědět | 15.3 19:38

Rači jsem to ani nečet, ale ten titulek stojí za to.       Strašný       https://www.hcplzen.cz/article/18112

Harry LS  |     #387281 | odpovědět | 15.3 17:57

Dukla si umí vošéfovat VARa to se musí uznat.

Harry LS  |     #387210 | odpovědět | 11.3 20:17

Hulkins: (#387209)
     

Harry LS  |     #387180 | odpovědět | 10.3 19:35

To jsou padavky

Harry LS  |     #387108 | odpovědět | 8.3 19:23

Tak jsme to rozebrali a dost bylo hokeje. Odcházím do Šeříkárny kde hraje Visací zámek. Ty určitě vyhrajou.            

Harry LS  |     #387107 | odpovědět | 8.3 19:20

Borec: (#387106) Tak určitě. A možná v tom mohlo být i víc srdíčka.      

Harry LS  |     #387104 | odpovědět | 8.3 19:10

Kluci to určitě nazabalí a budou chtít sérii ještě minimálně vrátit do Plzně       Se dycky říkalo.      

Harry LS  |     #387099 | odpovědět | 8.3 18:48

B.: (#387098) Snad Pepik ještě něco vymyslí            

Harry LS  |     #387052 | odpovědět | 6.3 23:05

Aspoň nezlepšili koeficient pražákům.      

Harry LS  |     #387027 | odpovědět | 4.3 20:39

V Boleslavi sázka nebo demižon slivovice v šatně       ?

Harry LS  |     #386727 | odpovědět | 23.2 11:43

oldfanpavel: (#386726) zrovna jsem chtěl napsat že pro fanoušky plzeňského sportu začala černá neděle. Házenkáři už dostávají na prdel. No nic večír bude v Praze spokojenost.            

Harry LS  |     #386390 | odpovědět | 9.2 15:17

kafka: (#386389) Pravdu máš. Navíc Hlavatý by kvůli červený kartě včera nehrál a nevyrovnaval by tudíž na 2:2.       Baník, ale naštěstí i tak vyhrál. Jináč by kvičel taky.      

Harry LS  |     #386354 | odpovědět | 8.2 09:46

S Duklou to stejně nějak smrdí. Někdy na konci minulého tisíciletí byla prodána do Příbrami. Pak se slehla zem a najednou ji exhumovali v Praze. Je to vůbec TA Dukla?      

Harry LS  |     #386186 | odpovědět | 28.1 09:05

oldfanpavel: (#386185) No, jen blbni!Aspoň budu vědět kde na to přišli      

Harry LS  |     #386174 | odpovědět | 27.1 11:14

oldfanpavel: (#386172) Jsem zvědav jak to bude tmelit na podzim, až mu v létě vymění půlku mužstva.      

Harry LS  |     #386164 | odpovědět | 25.1 19:14

miroslav: (#386163) Ano mě to napovědělo a po první periodě jsem to vypnul. Ale, zvědavost mi nedala a chytnul jsem pak akorát gól Holomóca a trpěl až do konce.       Pokud zítra vyhrajou budou zachráněni a můžeme hovořit o neneúspěšné sezóně. Jinak bude baráž ještě dost reálná.

Harry LS  |     #386127 | odpovědět | 23.1 09:09

Chuckie: (#386123) Černý kůň playoff!?       Jednou Jandač to prokletí musí zlomit.      

Harry LS  |     #386086 | odpovědět | 18.1 08:38

No máme tady leden. Mužstva ze dna tabulky zázračně sbírají body favoritům co jich mají na rozdávání a čekají na playoff. Je to každej rok stejný.       Ještě se ztopoří Vítkovice. A bude to zajímavý kdo si nakonec dá sérii s Valachama. Adeptů je pořád asi 6.

Harry LS  |     #385853 | odpovědět | 22.12 10:55

Tyranizujou víc jak 9 miliónů lidí a přitom na ně stačí friťák.            

Harry LS  |     #385659 | odpovědět | 6.12 22:04

      Hlavně že si klucí věří.

Harry LS  |     #385470 | odpovědět | 1.12 10:34

miroslav: (#385453) Vypadá to hezky. Nebejt to Sparťan a stát se to v dospělý lize, tak se řeší hra vysokou holí      

Harry LS  |     #385186 | odpovědět | 16.11 09:42

Hulkins: (#385185) No dyť. Kladno patří na dno. Po slibném úvodu sezóny opět klesají a klesají. Snad to zase dokážou.

Harry LS  |     #385171 | odpovědět | 14.11 23:04

miroslav: (#385170) Čeho se ještě dočkáme…!?!?            


 
Používáním tohoto webu souhlasíte s vyžitím cookies pro provoz webu. Další informace