Navštivte také:
Za Dědka bude líp. Dejte mu to všechno.
Proč nám to dělají, dát nám do skupiny tak těžkého soupeře. To rozhodí citlivou psychiku našich reprezentantů.
Chorý nikdy nebyl Plzeňák. Ten přitáhl z východu.
Jo, 12:2, měla by se instalovat pamětní deska vedle fanshopu, aby mladá generace nezapomínala.
No, s ,,kultivací prostředí,, máme bohaté zkušenosti.
Už je ten hokej nebaví. Všichni po nich chtějí jenom nějaké body. Zaplať vstupný a žvaň si co chceš. My na tebe stejně serem.
Špílmachr ve 4. lajně znamená, že máme čtyři vyrovnané lajny.
Asi příprava kádru na baráž.
Borec: (#384203) Mimo svých poševních výtoků si vymyslel co…
Borec: (#384203)
Je pravda, že vítězství a titul získaný před téměř 11 lety už dnes příliš lidí nezajímá. Zažil jsem když se z ligy padalo, také předvedená hra stála za prd, ale když už nic, tak se alespoň porvali, ale tihle nejsou schopni ani toho.
Tak jsem kouknul a hlavně poslechl ten videopodcast Škodovácí č.66. Já ty dva mladé pány neznám, vy je asi znáte lépe. Nechci tady machrovat kolik už xxx sezón chodím na zimák a také si nerad otírám hubu o cizí práci. Ale tolik nekritické servilnosti vůči vedení jsem nikdy neslyšel. Připadalo mně to jako, že žáčci byli přichyceni při kouření na záchodě a teď se bojí že dostanou poznámku do žákajdy.
Tady je jasně vidět kam to vede, když není tabulkové místo pro Referenta pro politicko-organizační práci a Síň tradic.
No hlavně, že hoši dokázali identifikovat své pohlaví. To je pokrok.
Ten Adam to je teda posila. Kanaďan a on neumí nebo nechce bruslit.
Už se musí něco udělat s tou hanebnou znělkou Modrobílá, zejména …jsme rychlí jak ruský Migy… to je zrada vlasti. Musí být plně nahrazena Modrožlutou a upravena …jsme rychlí jak Raptoři…
A vůbec skauting vázne… když už konečně oblékne indiánský dres někdo z komunity… původní obyvatel Ameriky + BLM + LGBTQ + Ukr. + Gréta… to je hrozná zaostalost tady v té Plzni.
B.: (#373333) Jseš fakt dobrej, obdivuju tě…
Budoucnost hokeje… https://www.idnes.cz/…4627_nhl_ten?…
https://www.hcplzen.cz/match/10344 Pěkná rána na solar hned v úvodu sezóny.
No, jak ten Bitten vlítnul do té bitky a vysvléknul ho i z chráničů, to byl světlý okamžik, který ocenil i trenér Šumperka. Druhý Hollweg to asi nebude, ale můžeme být rádi, že alespoň něco.
Máme nejlepší dorost a juniory, které posílají do Klatov a na rybník nakupují žoldáky jak pominutí.
A my máme dovezené brambory z Reichu, které tam nesežerou ani prasata. Dáme to čecháčkům v akci a ti to spolehlivě zkrmí.
Byl to žoldák, nepřekvapilo mě to. Ale za svoje peníze tady oproti jiným něco odehrál. https://www.sport.cz/…erce-3269047
Doteď neví na koho jdou junioři. Celá republika to ví. Žalostný web.
Stadion snad patří městu. Chci permanentku na curling, daleko vzrušivější hra než co předvádějí „indiáni“ .
Nežli takové vedení, to raději diskotéku.
To je sportovní manager. Ten objevil Plzeň. Poslední opilec ze zaplivané putyky už tohle ví x let.
Jarinovo vysmívané NaDno skončilo jen půl levelu zanáma.
Mladej Dvořák jedno nebo jedno z mála světýlek na konci hodně dlouhého a temného tunelu. Místně nenáviděný Čihák se pakoval po P-O s Oloumoucí. A co tenhle triumvirát dokázal? Nedokázali zvládnout ani takovou hovadinu jak nějaké předkolo P-O. Aha, nejsou prachy na někoho jiného. A teď jako budou?
Řešte skutečné problémy. https://www.plzen.cz/…ikt-simpanzu
Byly i horší sezóny, ale tohle mužstvo na to nemá. Nejhorší je, že nemá na to porvat se o Plzeň. Plzeň byla značka, teď jenom rozbředlý trus alias přiteplená sračka.
koukal jsem na kus zápasu SVK- Germánia, Kukluksklan říkal před koncem…„Němci jsou jednou nohou v letadle.“. A my jsme kde? Na letišti?
Jediný myslitelný koukatelný hokej v ČR se hraje v Plzni.
Za špičkovým kvalitním hokejem jedině do Logspeed Arény. Například dnes.
Tenhle příval pod vedením kpt. Červenky …Nezastavíš… P.Pešán smlouvu na deset let a potom rovnou na Hrad.
„Frankensteinova směs.“ Nová varianta koronaviru má enormní počet mutací. https://www.seznamzpravy.cz/…utaci-181623#…
Vošouch: (#362616) A ty se meganeprogresivní čůrák.
miroslav: (#361923) Na ofiko stránkách je uveden asi v 5 linii jako „obchodní partener“. Co to znamená fakticky, to netuším.
Je to asi nový podnikatelský záměr. Postupná transformace na diskotékový klub.
Kotel čeho?
